Повернення / Обмін

Товар, який з якихось причин не підійшов, Ви можете повернути або обміняти.  Відповідно до закону «Про захист прав споживачів», протягом 14 днів від дати покупки Ви можете повернути замовлені товари. Можливий обмін на іншу модель сукні або на інший розмір. У випадку якщо Ви не вибрали сукню для обміну, ми повернемо Вам гроші. Або ж у Вас є можливість залишити гроші на рахунку на наступні замовлення. Звертаємо вашу увагу на те, що назад приймається товар без видимих ознак носіння і за наявності на ньому ярликів і фабричної упаковки! При поверненні або обміні необхідно повернути всі складові: пояса, комірці, прикраси, підби вники і т.д. У протилежному випадку товар для повернення або обміну не приймається.

У випадку обміну або повернення вартість доставки оплачується клієнтом. Якщо ж причиною повернення послужила помилка працівників магазину, ми повертаємо вартість товару в повному обсязі. Під помилкою працівників магазину розуміється:

  1. модель відправлена не в тому розмірі, який був вказаний вами в замовленні;
  2. відправлена не та модель;
  3. відправлена модель з виробничим дефектом;
  4. модель відправлена не в тому кольорі, який був вказаний вами в замовленні;

Вартість доставки замовлення не повертається! 

Як оформити обмін (повернення):

  1. Протягом 14 днів від дати отримання замовлення ви можете обміняти(повернути) товар.
  2. Ви повідомляєте працівникам магазину зручним для вас способом про те, що хочете обміняти(повернути) товар і повідомляєте причину обміну(повернення).
  3. Ви висилаєте товар за реквізитами, вказаними працівником магазину. Ми працюємо тільки з ТК «Нова пошта»
  4. Після отримання товару ОТК перевіряє наявність оригінальних бірок і упаковки, відсутність слідів носіння і комплектацію. 
  5. У випадку обміну: після того як товар прийнятий ОТК ми висилаємо вибраний вами товар на обмін. Доставка оплачується клієнтом.
  6. У випадку повернення: після того як товар прийнятий ОТК ми повертаємо вам грошові кошти. Якщо клієнт висилає товар не за свій рахунок – грошові кошти повертаються з урахуванням послуг доставки.